Jakie usługi oferujemy?

Automatyka
i robotyka

Systemy załadunku
i rozładunku

Stanowisko montażowe
i specjalne

Cele spawalnicze
i zgrzewalnicze

Linie
produkcyjne

FAQ

Tak, nasze projekty spełniają normy branżowe, co poświadczone jest certyfikatem zgodności. Każdorazowo analizujemy indywidualnie każdą maszynę w celu dostarczenia najwyższej jakości dla klienta.

Wykonaliśmy linie produkcyjne, stanowiska montażowe, stanowiska specjalne (stacje szczelności, stanowiska pomiarowe, stanowiska obróbkowe, adaptacje maszyn do wymogów CE), 2,3,4, a nawet 5 osiowe systemy załadunku i rozładunku obrabiarek skrawających jak i innych procesów wytwórczych, cele spawalnicze i zgrzewalnicze oraz automatyzację i robotyzację procesów produkcyjnych. Z przykładowymi projektami można zapoznać się w zakładce Realizacje.

Działamy na rynku globalnym. Realizujemy zamówienia zarówno z rynku europejskiego (Niemcy, Słowacja), jak i światowego (Meksyk, Chiny).

Posiadamy własne biuro konstrukcyjne, w którym realizujemy projekty w całości – od zdiagnozowania potrzeb klienta, do dostarczenia gotowej maszyny. Tworzymy maszyny również z przesłanych przez klienta projektów. 

Prace nad projektem dzielą się na siedem etapów: projektowanie, akceptacja modelu, konsultacje technologiczne, konsultacje automatyczne, montaż i programowanie, odbiór wstępny, odbiór końcowy.

Stosujemy komponenty, które preferuje Klient. Jeżeli w zamówienie nie zawiera listy preferowanych komponentów, proponujemy i korzystamy z części/detali producentów o dobrej renomie.

Nie. Wizja lokalna jest całkowicie bezpłatna.

Po realizacji projektu oferujemy 12 lub 24-miesięczny serwis w ramach gwarancji. Po tym czasie realizujemy serwis pogwarancyjny.

Tak. Mamy na swoim koncie wiele modernizacji  maszyn istniejących. W celu weryfikacji, czy konkretne urządzenie zawarte jest w zakresie naszych usług, prosimy o kontakt.

Automatyzacja procesu produkcyjnego pozwala na ograniczenie lub zastąpienie ludzkiej pracy fizycznej przez pracę maszyn wykonujących określone czynności bez udziału człowieka. Prowadzi to m.in. do zwiększenia wydajności i poprawy jakości produktu. Produkt wykonywany w zautomatyzowanym procesie cechuje się większą powtarzalnością, dzięki czemu zmniejszona jest liczba wadliwych sztuk. 

Koszt automatyzacji zależy od rodzaju pracy wykonywanej przez urządzenie, ilości zautomatyzowanych stanowisk, producentów zastosowanych elementów, efektu, jaki chcemy osiągnąć, np. im mniejszy czas cyklu, tym droższe komponenty i oprogramowanie.

Automatyzacja linii produkcyjnej może przebiegać w formie jednorazowej usługi, może być również podzielona na etapy, np. jako automatyzacja pojedynczych stanowisk.

Stanowisko montażowe mają na celu zwiększenie efektywności pracy oraz zapewnienie wygody i bezpieczeństwa pracownikom. Konstruowane są w taki sposób, aby zminimalizować ilość ruchów wykonywanych przez montera, co przekłada się na skrócenie czasu cyklu. 

Skontaktujemy
się z Tobą

Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.