Doskonali w projektowaniu

Główny cel firmy to spełnianie wszystkich, także tych najbardziej wymagających oczekiwań klienta. Pomaga nam w tym stały rozwój w zakresie projektowania, montażu, wdrażania i uruchamiania nowych technologii. Każdy etap projektu realizujemy zgodnie ze sprecyzowanymi wytycznymi zamawiającego.

Wyspecjalizowana kadra inżynierska

Pozycję jednej z najlepszych firm w branży przemysłowej utrzymujemy dzięki zgranemu zespołowi składającemu się z wyspecjalizowanej kadry inżynierskiej oraz doświadczonych pracowników, którzy są świadomi wpływu na wysoką jakość końcowego produktu. Podporą całego przedsiębiorstwa jest wykwalifikowany zespół inżynierów mechaników, elektromechaników oraz konstruktorów.

Wszyscy pracownicy posiadają stosowne uprawnienia wymagane do pełnienia swoich obowiązków, w tym elektryczne, pomiarowe i branżowe SEP.

Nasz zespół

Adam Smarzyński
Adam SmarzyńskiPrezes Zarządu
Czytaj więcej
Nadzoruje pracę całego Zespołu. Utrzymuje kontakt z partnerami biznesowymi i reprezentuje firmę. Kontakty międzyludzkie i zarządzanie firmą to jego żywioł. Swoim entuzjazmem i samodyscypliną potrafi zainspirować najbliższych współpracowników i całe otoczenie. Pasjonuje go piłka nożna.
Marcin Kolańczyk
Marcin KolańczykMarcin Kolańczyk – Wiceprezes Zarządu
Czytaj więcej
Współwłaściciel spółki SDA oraz wizjoner. Wskazuje nowe perspektywy. Uważa, że to dzięki zmianom i innowacji ludzie mogą się zdobywać nowe kompetencje i umiejętności. W firmie odpowiada za tematy finansowe i sprzedażowe. Dzień zaczyna od porannego treningu.
Łukasz Grzeszczak
Łukasz GrzeszczakKierownik ds. zakupów i gospodarki magazynowej
Czytaj więcej
Pozyskuje i analizuje oferty od naszych kooperantów i dostawców, prowadzi negocjacje w zakresie cen terminów dostaw, warunków płatności, nadzoruje pracę magazynu w tym terminowość i kompletność dostaw. Pasjonuje go motoryzacja, angażuje się w społeczne inicjatywy jako członek rady osiedla.
Wojciech Bałut
Wojciech BałutKierownik Produkcji i Montażu
Czytaj więcej
Opracowuje dokumentacje techniczną. Odpowiada za uzgodnienie harmonogramu prac montażystów zarówno w siedzibie jak i u klienta. Nadzoruje bieżącą produkcję i monitoruje utrzymanie budżetów wykonawczych. Pasjonuje się motoryzacją oraz nowinkami technicznymi.
Dawid Pawelec
Dawid PawelecMenager ds. Automatyzacji
Czytaj więcej
Reprezentuje SDA Group u Klienta: nawiązuje, buduje i utrzymuje relacje biznesowe. Przygotowuje oferty handlowe w oparciu o wymagania klienta. Monitoruje rynek i działania konkurencji, aby na bieżąco wprowadzać udoskonalenia w naszych produktach. Lubi podróżować i majsterkować. Grywa w szachy i tenisa.
Mariusz Trzeszcz
Mariusz TrzeszczKierownik Biura Konstrukcyjnego
Czytaj więcej
Kierownik badań i rozwoju, który stale poszukuje nowych wyzwań. Uwielbia pomagać innym. W firmie jest odpowiedzialny za działania zespołu konstruktorów. Po pracy spędza czas na pieszych wędrówkach oraz czytaniu powieści kryminalnych i thriller’ów.
Poprzedni
Następny

Dołącz do ponad 150 zadowolonych klientów

Zrealizowaliśmy na świecie ponad 500 projektów dla firm z branż automotive, AGD, elektronicznej, okiennej i innych gałęzi produkcji przemysłowej. Jesteśmy gotowi sprostać również wyzwaniom Twojego przedsiębiorstwa.

Skontaktuj się z nami

Oto nasi partnerzy